Divadlo v říjnu

Aktuální společná nabídka na říjen:

Tři muži na špatné adrese Divadlo Bez zábradlí dne 7.10. 2017 od 17 hodin – info na http://www.bezzabradli.cz/repertoar/tri-muzi-na-spatne-adrese – objednat velmi rychle.

Další představení, na které zveme příznivce divadla, je 20.10.2017 v divadle ABC  http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/160/v-w-revue/Podívejte se – v případě zájmu rezervujte lístky na duhadobrejovice@gmail.com

Pokud byste si chtěli své představení vybrat nezávisle na nás – sami, dejte vědět, i tato možnost je Vám k dispozici. Z vybraných divadel můžete vybírat na webu předplatného (hradí Duha Dobřejovice) – https://www.bonusys.cz/kalendar-program-divadel/, objednejte si ( nutno objednat lístky e-mailem ne přes on line) a s lístkem předplatného Bonusys (dodám) zaplatíte pouze cenu lístku jednoho, tedy máte 2 lístky za jednu cenu.

Ráda s objednávkou poradím nebo napište o jaké představení máte zájem a já objednám buď hromadně nebo jen a jen na míru pro Vás. Představení na listopad, můžete ovlivnit, podívejte se a napište svoje preference.

Pokud byste se rádi ucházeli i o dopravu, musí se nás na jedno představení sejít více – tudíž dejte vědět a přihlaste se na námi vypisované termíny.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*