Příměstské tábory 2021 ZDARMA

V letošním roce pořádá Duha Dobřejovice příměstské tábory ve spolupráci se Základní a mateřskou školou MOZAIKA v Mnichovice – Myšlín. Příměstské tábory zajistí dětem  smysluplný program na prázdninové dny. Táborové aktivity nejsou jen o zábavě, ale nenápadně a zajímavě je zařazeno i vzdělávání a podpora dětí. Díky dotaci MŠMT jsou tábory zcela ZDARMA  (včetně stravy a pitného režimu) pro děti školou povinné.

Těšíme se na společně strávené dny. 

Přihlašování spuštěno: https://forms.gle/wwkwcfeffbiRRw5fA

  1. KURZ PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ – kapacita již naplněna

12.7. – 16. 7. 2021, ze čtvrtka na pátek mohou děti zůstat přes noc

Pro děti od 6 do 12 let (s Katkou Vosátkovou a Anežkou Charvátovou)

Na cestách můžeme zažívat mnoho dobrodružství, důležité je zůstat v bezpečí a znát základní dovednosti, které nám mohou v našich cestách za poznáním pomoct. Společně se naučíme něco o mapách a orientaci, táboření, uzlech, nebezpečí a stavech nouze. I ty si vyrobíš příručku pro začínající dobrodruhy a k ní také vlastní KPZ. Pokud počasí dovolí, zažiješ i nocování pod hvězdnou oblohou. Až se tohle naučíš, nemůžeš se už nikdy ztratit!

2. TÁBOR PLNÝ VÝLETŮ

19.7. – 23. 7. 2021, ze čtvrtka na pátek mohou děti zůstat přes noc

Pro děti od 6 do 12 let (s Pavlou Ludvíkovou a Mirkou Cichou)

Vydej se s námi na výlety! Každý den se vypravíme jinam, vlakem i pěšky prozkoumáme blízké i daleké okolí. Program přizpůsobíme aktuálním možnostem, snad se podíváme i do ZOO.

 

3. CESTUJEME LETEM SVĚTEM

26.7. – 30. 7. 2021

Pro děti od 2 do 12 let (s Katkou Hruschkovou, Olgou Suchou a Bárou Kalvach)

Přeneseme se do zajímavých zemí po celém světě, poznáme a vyzkoušíme si odlišné zvyky, svátky, rituály (např. indický svátek barev a jara Hólí). Čeká nás mnoho výtvarného tvoření na všechny způsoby (malování, tiskání, tesání do tvárnic, výroba kostýmů, orientálních předmětů…), tanec, bubnování, zkusíme i něco ze světové kuchyně. Některé materiály nasbíráme v přírodě, takže budeme podnikat také výpravy do okolních lesů a pralesů.

tábory (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*