Dobřejovice opět pomáhaly

Advent začal skvěle. Na poštovní úřad Pošta pro Ježíška včera odpoledne dorazilo hodně dětí, které napsaly dopis Ježíškovi, odnesly  ho na poštovní úřad, kde jim andělé potvrdili krásným razítkem jejich podací lístek. S tím si pak mohly vyzvednout i malý dáreček a pokud měly při výběru dárku šťastnou ruku, odnesly si dáreček zabalený i ve voňavém vánočním papíře. Dospělí i děti se pak mohli zastavit v Andělské cukrárně, ochutnat dobroty dobřejovických kuchařek (všem mnohokrát děkujeme) a přispět na charitativní projekt Krabice od bot.

Všem, kteří s námi podpořili tento projekt buď finančním příspěvkem, nebo fyzicky donesenou krabicí moc a moc děkujeme. Bylo to úžasné. Odvážíme 28 Krabic od bot a darovali jsme 2000 Kč na Krabici od bot on line. Jsme rádi, že i díky občanům Dobřejovic budou mít děti v azylových domech krásné Vánoce.

Díky spolupráci Duhy Dobřejovice, Spolku Dobřejovický Čtyřlístek a Spolku Vodník se povedlo v Dobřejovicích založit novou tradici a pomáhat i v rámci projektu Pošta pro Ježíška každý rok.

Užijte si krásný čas adventní a zkuste si udělat i  trochu času na setkávání.

certifikat (1)-001 (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*